METIN2 Türkiye Game Master (GM) Başvurusu için Ön Bilgiler ve Ge

METIN2 Türkiye Game Master (GM) Başvurusu için Ön Bilgiler ve Gerekli Asgari Şartlar


Metin2 Türkiye takımı destek ve kontrol amaçlı olarak GameForge 4D şirketi tarafından görevlendirilmiştir ve çalışmalarını gönüllülük prensibi üzerine yürütmektedir. GM adaylarını seçme, denetleme ve takımdan uzaklaştırma yetkisi Takım Lideri ve Game Admin (GA) yetkisindedir. GM aday adayları seçildikleri taktirde bu yapıya uymak ve verilen direktifleri yerine getirmek durumundadır. Her GM aday adayı başvurusu onaylandıktan sonra sınanmak üzere alınacakları deneme süreci öncesinde Veri Gizlilik Sözleşmesi (Veri Koruma Sözleşmesi) olarak adlandırılan akti imzalamak, Nüfuz Cüzdanı ön/arka yüzlerini de taratıp bu sözleşmeye ekleyerek takıma ulaştırmak durumundadır. Bu sözleşme ile adaylar takıma ve oyuna ait tüm veri ve bilgileri takım içinde tutacaklarını, 3. kişi ve kurumlarla paylaşmayacaklarını, yetkilerini kötüye kullanmayacaklarını ve bu şartlara uymadıkları takdirde yasal olarak alacakları sorumlulukları kabul ettiklerini beyan etmiş olacaklardır. Bu şartların ihlalinde şirket dava açma hakkını saklı tutmaktadır.

GM olabilmek özveri ve azami gizlilik gerektirmektedir. GM adayı olduğunuzu yada takıma girdiğinizi sizin dışınızda herhangi biri (oyun içi yada oyun dışı) bilmemelidir. Düzenli olarak online olunması ve görev çizelgelerinin yerine getirilmesi elzem şarttır ve bu da disiplin gerektirir.


GM adayı olabilmek için yaş sınırı 22 olarak belirlenmiştir. Adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylarin hicbir GameForge oyununda ya da forumunda ceza almamış olmasi gerekmektedir. İngilizce ya da Almanca bilgisi artı bir özellik olarak dikkate alınacaktır. Aynı zamanda dilimize hakimiyet ve üslup seçim sırasında dikkate alacağımız kriterlerden bazılarıdır. Adayların oyuncu hesapları asgari 45 level olmalı ve oyun bilgileri üst seviyede olmalıdır. Genel olarak oyunun tüm donelerine hakimiyet artı özellik olarak dikkate alınacaktır.

Bu şartlara uyamayacağınızı düşünüyorsanız ya da GM olmayı sadece heves, merak yada güç gösterisi olarak algılıyorsanız lütfen başvurmayınız zira takıma hasbelkader girmeniz size fayda değil yasal olarak zarar getirecektir.Bu şartları yerine getirebileceğine inanan adaylar için başvuru adresi:

http://www.metin2destek.com

Başvurular yalnizca bu adres üzerinden sanal ortamda alınacaktır ve yalnızca seçilen adaylarla temasa geçilecektir. Oyuncularin hesaplarini calmaya yonelik sahte basvuru formlarini iceren web sitelerine kesinlikle giris yapip form doldurmayiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !